-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з сервісного технічного обслуговування комп’ютерного томографу Aquilion Prime
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-009695-a
Завершена
91 875.00
UAH без ПДВ
Номер:
0db6d40c5790435187c85d4c0f6cee58
Внутрішній номер закупівлі:
29825256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-009695-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
91 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:23 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:23 - 23.07.2026 09:00
Аукціон:
з 24.07.2026 12:07
Період кваліфікації:
23.07.2026 09:00 - 23.07.2026 10:56
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 875.00 Послуга з сервісного технічного обслуговування комп’ютерного томографу Aquilion Prime