• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуг з ремонту системи радіографічної мобільної

Завершена

53 875.00 UAH без ПДВ
Номер: 0f41f6488e534dfba9b217e71886ac10
Внутрішній номер закупівлі: 29758521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-003791-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 53 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 11:34 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 11:34 - 16.07.2026 09:00
Аукціон: з 17.07.2026 11:38
Період кваліфікації: 16.07.2026 09:00 - 16.07.2026 11:36
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 875.00 Послуг з ремонту системи радіографічної мобільної