-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуг з ремонту аналізатора Humastar 200
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-005217-a
Завершена
23 140.00
UAH без ПДВ
Номер:
3cb11fbb1a23441783543ff68fbb7d42
Внутрішній номер закупівлі:
29879135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-005217-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 14:21 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 14:21 - 30.07.2026 09:00
Аукціон:
з 31.07.2026 12:27
Період кваліфікації:
30.07.2026 09:00 - 30.07.2026 10:05
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 140.00 Послуг з ремонту аналізатора Humastar 200