• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips

Торги не відбулися

2 133 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 8d55bc0ca8b4470cbd1160f75987df90
Внутрішній номер закупівлі: 29707647
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-008595-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 133 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 16:25 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 16:25 - 09.07.2026 09:00
Аукціон: з 10.07.2026 12:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 133 333.33 Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips