-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-002155-a
Торги не відбулися
2 560 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
75d011c5b96442b4b1718a2a7994e912
Внутрішній номер закупівлі:
29768977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-002155-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 560 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 10:33 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 10:33 - 17.07.2026 09:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:07
Період кваліфікації:
17.07.2026 09:00 - 22.07.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 560 000.00 Послуг з ремонту градієнтного підсилювача до апарату МРТ Philips