-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки та технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2023-09-01-004119-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18837441
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позаплановий виклик інженера з технічного аудиту за заявою споживача- ID: UA-2023-07-13-012249-a
- Дата створення : 13.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18401755
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту, технічного обслуговування і повірки лічильників обліку газу- ID: UA-2023-06-20-015509-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18175176
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту, технічного обслуговування і повірки коректора об'єму газу- ID: UA-2023-06-20-013953-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18173638
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ремонт теплового лічильника в будівлі зв'язку за адресою;69004 м.Запоріжжя,пр.Соборни...- ID: UA-2022-10-12-011777-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15563902
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування/розпломбування вузла обліку води- ID: UA-2022-01-20-010273-b
- Дата створення : 20.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13684716
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування/розпломбування вузла обліку води- ID: UA-2021-12-28-001630-a
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13469647
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заз...×-
Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного
- ID: UA-2021-06-16-012297-b
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10372960
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заз...×-
Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного
- ID: UA-2021-05-17-014531-b
- Дата створення : 17.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9906310
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів,...×-
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
- ID: UA-2020-09-28-008890-a
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6490882
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів,...×-
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
- ID: UA-2020-07-23-004718-b
- Дата створення : 23.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5689048
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів,...×-
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
- ID: UA-2020-06-23-004227-a
- Дата створення : 23.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5370723
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (повірка, обслуговування та ремонт ваг, манометрів, метр-штоків, мірників, секундомірів та ін.)
- ID: UA-2018-12-12-001240-c
- Дата створення : 12.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2712818
ПАТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (повірка, обслуговування та ремонт ваг, манометрів, метр-штоків, мірників, секундомірів та ін.)
- ID: UA-2018-10-23-001636-b
- Дата створення : 23.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2494566
ПАТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (повірка, обслуговування та ремонт ваг, манометрів, метр-штоків, мірників, секундомірів та ін.)
- ID: UA-2018-10-16-001524-b
- Дата створення : 16.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2470080
ПАТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -