• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного

Під час подання тендерних пропозицій та створені даних, особа, яка має повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції, повинна пройти електрону ідентифікацію в електронній системі закупівель за допомогою кваліфікованого/удосконаленого електронного підпису (автентифікацію) (тобто обов’язково накладається КЕП/УЕП на пропозицію в електронній системі закупівель)

Торги не відбулися

13 910.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 69.55 UAH
Номер: 9228ad36b455414381f7bb13442b8061
Внутрішній номер закупівлі: 9906310
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-17-014531-b   
Замовник: АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції
Контактна особа: Олександра Моргун +380505008777 morgun-ol@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 910.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 69.55 UAH
Період уточнення: 17.05.2021 17:30 - 23.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2021 17:30 - 02.06.2021 20:00
Аукціон: з 03.06.2021 12:21
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повірка: Газоаналізатор (АлкоФор 205)
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: секундомір механічний до 60 хв.
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: гігрометри психрометричні ВИТ-2
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: мегаомметри понад 1000В ЕС0202/2-Г
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: вимірювачі опору заземлення Ф4103-М1
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: термометри скляні ртутні від 0 до 200 ºС та вище ТТ
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: прилад електровимірювальний багатофункціональний ЕР-180
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: рулетки вимірювальні довжиною до 20м, класів точності ІІ
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: штангенциркулі до 150 мм
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: сигналізатора ВАРТА 1-03
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: канал газ
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Повірка: сигналізатора СГБ-1
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 7 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації