-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного
Оголошено тендер
13 910.00
UAH
Номер:
d18936c544044dd9861cc0b1a607d6a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-07-002114-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509800
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Вознесенівський район, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
13 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
07.05.2021 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 910.00 UAH