• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного

Найменування замовника: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ Замовника: 21560045. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Найменування закупівельника: ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ Закупівельника: 20509800. Місцезнаходження Закупівельника: 69005, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 133. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання

Завершена

10 710.00 UAH з ПДВ
Номер: 139a9793b12d4e5490050266d595ea3a
Внутрішній номер закупівлі: 6490882
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-28-008890-a   
Замовник: АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції
Контактна особа: Олександра Моргун +380505008777 morgun-ol@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно п.1, ч.2, cт. 40 Закону - якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості учасників: UA-2020-06-23-004227-a, UA-2020-07-23-004718-b при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації при проведення процедур.
Очікувана вартість: 10 710.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повірка Газоаналізатора АлкоФор205
Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка секундоміра механічного до 60 хв.
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка гігрометра психрометричного ВИТ-2
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка мегаомметра понад 1000В ЕС0202/2-Г
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка вимірювача опору заземлення Ф4103-М1
Код ДК 021:2015: 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка термометра скляного ртутного від 0 до 200 ºС та вище ТТ
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка приладу електровимірювального багатофункціонального ЕР-180
Код ДК 021:2015: 50412000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування випробувальних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка рулетки вимірювальної довжиною до 20 м, клас точності ІІ
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка штангенциркуля до 150 мм
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка сигналізатора ВАРТА 1-03
Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка канал газу
Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті
Повірка сигналізатора СГБ-1
Код ДК 021:2015: 50413100-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування приладів виявляння газу
Кількість 10 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 69057, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Антена, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"

Оскарження: 28.09.2020 17:03 - 09.10.2020 00:00
Ціна пропозиції 10 016.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2020 17:03
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: fa29bd3498ca4eeeac5a3264aa6a97dc
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-28-008890-a-a1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Номер договору: 1567м-2020т/05-1728
Сума договору: 6 555.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 462.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 16.10.2020 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
Dohovir 05-1728 metrolohiia.pdf
pdf
Hrafiky povirky do dohovoru 05-1728.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s