-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-004718-b
Найменування замовника: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ Замовника: 21560045. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Найменування закупівельника: ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ Закупівельника: 20509800. Місцезнаходження Закупівельника: 69005, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 133. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Торги не відбулися
10 710.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 54.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 54.00 UAH
Номер:
06a56f687edb457ebf469e0fdf1ff88c
Внутрішній номер закупівлі:
5689048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-23-004718-b
Замовник:
АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509800
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександра Моргун +380505008777 morgun-ol@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 710.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
54.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 13:51 - 31.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2020 13:51 - 10.08.2020 17:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписОплата за надання послуг здійснюються Замовником за рахунками на умовах 100% попередньої оплати протягом 3-х робочих днів з дати виставлення рахунку шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця, зазначений у рахунку на попередню оплату. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Назва послуги та код кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: Повірка Газоаналізатора АлкоФор205 (код ДК 021:2015:50413100-4) - 5 послуг; Повірка секундоміра механічного до 60 хв. (код ДК 021:2015:50410000-2) - 1 послуга; Повірка гігрометра психрометричного ВИТ-2 (код ДК 021:2015:50410000-2) - 1 послуга; Повірка мегаомметра понад 1000В ЕС0202/2-Г (код ДК 021:2015:50410000-2) - 1 послуга; Повірка вимірювача опору заземлення Ф4103-М1 (код ДК 021:2015:50412000-6) - 1 послуга; Повірка термометра скляного ртутного від 0 до 200 ºС та вище ТТ (код ДК 021:2015:50410000-2) - 1 послуга; Повірка приладу електровимірювального багатофункціонального ЕР-180 (код ДК 021:2015:50412000-6) - 1 послуга; Повірка рулетки вимірювальної довжиною до 20 м, клас точності ІІ (код ДК 021:2015:50410000-2) - 1 послуга; Повірка штангенциркуля до 150 мм (код ДК 021:2015:50410000-2) - 1 послуга; Повірка сигналізатора ВАРТА 1-03 (код ДК 021:2015:50413100-4) - 1 послуга; Повірка канал газу (код ДК 021:2015:50413100-4) - 1 послуга; Повірка сигналізатора СГБ-1 (код ДК 021:2015:50413100-4) - 10 послуг.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Кількість
25 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації