-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Оголошено тендер
10 710.00
UAH
Номер:
d4b1ddf659bd41d2aec5750bf969a750
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-17-005705-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509800
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Вознесенівський район, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
17.07.2020 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 710.00 UAH