• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Опломбування/розпломбування вузла обліку води

Замовник/закупівельник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: АТ "УКРПОШТА" в особі ЗАПОРІЗЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ : 20509800. Місцезнаходження: 69005, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 133. Категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування учасника ГОЛОВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МІСЬКВОДОКАНАЛ" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ 32359252. Місцезнаходження та контактні номери телефонів учасника, з яким проведено переговори: Україна, 70600, Запорізька обл., Пологівський р-н, місто Пологи, ВУЛИЦЯ РОБОЧА, будинок 4. тел. +380616523041

Завершена

52.00 UAH з ПДВ
Номер: 98da8abf88834b04b7d2ca2fc3567087
Внутрішній номер закупівлі: 13684716
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-20-010273-b   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
Контактна особа: Турчина Вікторія Анатоліївна 380500508234 turchyna-va@ukrposhta.ua https://ukrposhta.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг визначені Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі – Закон). Згідно з ч. 1 статтею 3 Закону: Оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства. Таке оснащення та відповідна проектна документація не потребують видачі технічних умов та інших вимог до встановлення вузла комерційного обліку, погодження з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами, операторами зовнішніх інженерних мереж, виконавцями комунальних послуг. Згідно з ч. 2 статтею 3 Закону: Забороняється приєднання житлових і нежитлових будівель до зовнішніх інженерних мереж без оснащення таких будівель вузлами комерційного обліку відповідних комунальних послуг відповідно до вимог цього Закону. Такими вузлами обліку обладнуються усі вводи зовнішніх інженерних мереж у будівлі, крім випадків, передбачених цим Законом. Місце встановлення вузла комерційного обліку визначається відповідно до будівельних норм і правил. Водночас, відповідно до п. 10 частини першої статті 1 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» - Обслуговування вузлів обліку - огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційної передачі результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміна допоміжних засобів вузла обліку, а за згодою власника (співвласників) будівлі також охорона або страхування вузла обліку. Абз. 2 ч.1 Статтею 6 Закону передбачено, що Обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку здійснюються оператором зовнішніх інженерних мереж відповідно до цього Закону, якщо інше не передбачено договорами про надання комунальних послуг, укладеними відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", з урахуванням вимог Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність". Відповідно да абз. 4 ст. 6 Закону: Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги плати за абонентське обслуговування - за умови укладення індивідуальних договорів або індивідуальних договорів з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг та з урахуванням особливостей, визначених цим Законом і Законом України "Про житлово-комунальні послуги". Замовник здійснює закупівлю послуг в Учасника у зв’язку з відсутністю конкуренції щодо вибору виконавця з технічних причин, оскільки мережі Замовника приєднані безпосередньо до потужностей Учасника ГОЛОВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МІСЬКВОДОКАНАЛ" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ЄДРПОУ: 32359252), та відповідно до затверджених тарифів на послуги з водопостачання для даного постачальника (Рішення Виконавчого Комітету Пологівської міської ради від 19.08.2021 №267 ). Відповідно Переліку суб’єктів природних монополій, що розміщений на порталі відкритих даних https://data.gov.ua/dataset/b9b1752e-92fc-4277-8f0d-227c40da2eda, ГОЛОВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МІСЬКВОДОКАНАЛ" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ЄДРПОУ: 32359252) здійснює діяльність на території Запорізької області. Таким чином, зважаючи на надане законодавче обґрунтування, єдиним суб’єктом господарювання що має право здійснювати Опломбування/розпломбування вузла обліку води на території Запорізької області м. Пологи є ГОЛОВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МІСЬКВОДОКАНАЛ" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ЄДРПОУ: 32359252). Відповідно до пункту 2 частини 2 cт. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, як відсутність конкуренції з технічних причин. На підставі п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником встановлено наявність підстав для застосування переговорної процедури на закупівлю Опломбування/розпломбування вузла обліку води згідно коду ДК 021-2015 - 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів- роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин. Експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, містяться у розділі «Документи» повідомлення про намір укласти договір в електронній системі закупівель.
Очікувана вартість: 52.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Опломбування одного вузла обліку води ВПЗ Пологи 8 за адресою: Запорізька обл., м.Пологи, вул.Єдності, 29
Код ДК 021:2015: 50411100-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників води
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70608, Україна, Запорізька область, с. Пологи, вул.Єдності, 29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОЛОВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МІСЬКВОДОКАНАЛ" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Оскарження: 20.01.2022 15:53 - 31.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 52.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2022 15:53
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 1cbb757cf1a042c8be082b2522060553
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-20-010273-b-c1
Постачальник: ГОЛОВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "МІСЬКВОДОКАНАЛ" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Номер договору: 05-230
Сума договору: 52.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 43.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 04.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Догов 05-230 04.02.22.pdf
p7s
sign.p7s