• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного

Найменування замовника: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ Замовника: 21560045. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Найменування закупівельника: ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА". Код ЄДРПОУ Закупівельника: 20509800. Місцезнаходження Закупівельника: 69005, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 133. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Торги не відбулися

10 710.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 54.00 UAH
Номер: bb2f1412052f437c904d5413ca9da6f7
Внутрішній номер закупівлі: 5370723
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-23-004227-a   
Замовник: АТ "Укрпошта" в особі запорізької дирекції
Контактна особа: Олександра Моргун +380505008777 morgun-ol@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 10 710.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 54.00 UAH
Період уточнення: 23.06.2020 13:46 - 30.06.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2020 13:46 - 10.07.2020 15:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Кількість 25 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації