-
Відкриті торги
-
КЕП
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Оголошено тендер
10 710.00
UAH
Номер:
1e0ee71c1ca74e06b471131e053fc922
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-06-002130-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509800
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
Очікувана вартість:
10 710.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повірка, обслуговування та ремонт мірників, секундомірів, газоаналізаторів, алкотестерів, мегаомметра, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометра скляного ртутного та гігрометра психометричного
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
06.03.2020 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 710.00 UAH