-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки- ID: UA-2026-07-24-005175-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904014
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера- ID: UA-2026-07-16-003287-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29830389
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-06-09-004847-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29477373
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-06-02-006198-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29407539
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-05-25-011125-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29329804
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-05-04-008476-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106015
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-05-01-003357-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29087890
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-28-009917-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29054545
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-28-008012-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29052623
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-20-004605-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28961776
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-14-009606-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28912257
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-13-006586-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28901453
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-07-012161-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28852780
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-04-01-009490-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28792929
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів- ID: UA-2026-03-31-005169-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28776360
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -