-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з відновлення та заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-003357-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Завершена
81 122.12
UAH без ПДВ
Номер:
d905229d889b4b46aebf09bc26e7b394
Внутрішній номер закупівлі:
29087890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-003357-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 122.12 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 11:00 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 11:00 - 09.05.2026 00:00
Аукціон:
11.05.2026 14:36 - 11.05.2026 14:59
Період кваліфікації:
11.05.2026 14:59 - 15.05.2026 13:33
Період завантаження договору:
21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 122.12 Послуги з відновлення та заправки картриджів