• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки

Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору

Завершена

224 488.94 UAH без ПДВ
Номер: c448258d81b84f3aa1b6cd3be69e54f4
Внутрішній номер закупівлі: 29904014
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-005175-a   
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 224 488.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 12:42 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 12:42 - 01.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 14:42
Період кваліфікації: 01.08.2026 00:00 - 04.08.2026 08:38
Період завантаження договору: 10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴224 488.94 Послуги з технічного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки