• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з відновлення та заправки картриджів

Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору

Завершена

18 113.00 UAH без ПДВ
Номер: f9890cea22744df8b64aae049736a177
Внутрішній номер закупівлі: 29407539
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-02-006198-a   
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 18 113.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.06.2026 12:50 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.06.2026 12:50 - 10.06.2026 00:00
Аукціон: з 10.06.2026 12:12
Період кваліфікації: 10.06.2026 00:00 - 15.06.2026 08:33
Період завантаження договору: 21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 113.00 Послуги з відновлення та заправки картриджів