-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-003287-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Завершена
30 142.54
UAH без ПДВ
Номер:
3b78a7b32a9f4c45bbb6901fcbb48fc6
Внутрішній номер закупівлі:
29830389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-003287-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 142.54 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 11:29 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 11:29 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:57
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:41
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 142.54 Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера