• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з відновлення та заправки картриджів

Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору

Завершена

77 916.70 UAH без ПДВ
Номер: 3f12095e7dc2498cb155aa36a662fc08
Внутрішній номер закупівлі: 29477373
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-004847-a   
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 77 916.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 11:37 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 11:37 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: 17.06.2026 14:17 - 17.06.2026 14:40
Період кваліфікації: 17.06.2026 14:40 - 16.07.2026 14:04
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴77 916.70 Послуги з відновлення та заправки картриджів