-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на с...×-
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-08-31-013081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246254
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на с...×-
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-08-14-004462-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30087918
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусе...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-08-11-006270-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30049924
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусе...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-07-31-001382-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959408
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту двигуна транспортного засобу спеціалізованого автобуса Богдан-...×-
Послуги з поточного ремонту двигуна транспортного засобу спеціалізованого автобуса Богдан-А09202, № шасі Y7BA092027B002638, 2007 року випуску, реєстраційний номер ВХ016Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-07-02-007389-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29716646
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту двигуна транспортного засобу самоскиду HYDREMA 912D реєстрацій...×-
Послуги з поточного ремонту двигуна транспортного засобу самоскиду HYDREMA 912D реєстраційний номер ВХ963Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-06-05-002199-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29447052
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування двигуна транспортного засобу екскаватора-навантажувача...×-
Послуги з технічного обслуговування двигуна транспортного засобу екскаватора-навантажувача JCB 4CX Sitemaster реєстраційний номер ВХ 953 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-05-04-008610-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106148
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування паливної системи транспортного зас...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування паливної системи транспортного засобу автокрану ХCMG XZJ15480JQZ75K, реєстраційний номер ВХ059Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-03-16-013754-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28620589
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту стріли транспортного засобу гусеничного екскаватора TAKEUCHI T...×-
Послуги з поточного ремонту стріли транспортного засобу гусеничного екскаватора TAKEUCHI TB 1140 реєстраційний номер ВХ960Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-03-16-012578-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28619393
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ958Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонт і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-02-24-005359-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28406606
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування вантажних спеціалізованих та спеці...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування вантажних спеціалізованих та спеціальних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-02-10-014406-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28255235
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування легкових спеціалізованих та спеціа...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування легкових спеціалізованих та спеціальних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-01-29-011420-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28114492
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спеціальної техніки JCB за кодом Д...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування спеціальної техніки JCB за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-01-29-009639-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28112694
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів (самохідний м...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів (самохідний механічний (технологічний) транспортний засіб Спеціальної установки каменедробильної мобільної дробарки SANDVIK QJ341 заводський номер QJ34100642 та самохідний механічний (технологічний) транспортний засіб Спеціальної установки сортувальної машини PORTAFILL MR-6 заводський номер R6 200) за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-01-23-016889-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28039714
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу Ssang Young,...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортного засобу Ssang Young, модель Musso Grand, № шасі KPAX62EESRP244057, 2024 р.в., реєстраційний номер ВХ 129 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2025-11-13-017149-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27119793
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена