-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-006270-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
116 553.33
UAH без ПДВ
Номер:
7abf2d7f2b1b46e5b3b775a881f7d760
Внутрішній номер закупівлі:
30049924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-006270-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
116 553.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 13:20 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 13:20 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:07
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 28.08.2026 18:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 553.33 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"