-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013081-a
Завершена
114 292.60
UAH без ПДВ
Номер:
fbc06b2e512d477690226d8d6b86378a
Внутрішній номер закупівлі:
30246254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013081-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазорук Володимир Васильович +380382630103 vrz_arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-14-004462-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
114 292.60 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описзгідно акту наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, Хмельницька територіальна громада, с. Олешин, вул. Лісова, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАВТО АТЛАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01004557
-
Контактна особа:
Каленюк Іван Володимирович 0445036900
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, вул. Пирогівський шлях, буд. 167-А
Ціна пропозиції
114 292.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4601c2ba8d44385a24fbfed48269db0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013081-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАВТО АТЛАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01004557
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, вул. Пирогівський шлях, буд. 167-А
Номер договору:
219
Сума договору:
137 151.12 UAH з ПДВ
Сума договору:
114 292.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний