-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту двигуна транспортного засобу спеціалізованого автобуса Богдан-А09202, № шасі Y7BA092027B002638, 2007 року випуску, реєстраційний номер ВХ016Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-007389-a
Завершена
317 904.44
UAH без ПДВ
Номер:
9882bc951c904b0ab4946ac725ff8bb7
Внутрішній номер закупівлі:
29716646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-007389-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
317 904.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 15:11 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 15:11 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
10.07.2026 12:41 - 10.07.2026 13:04
Період кваліфікації:
10.07.2026 13:04 - 10.07.2026 15:56
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴317 904.44 Послуги з поточного ремонту двигуна транспортного засобу спеціалізованого автобуса Богдан-А09202, № шасі Y7BA092027B002638, 2007 року випуску, реєстраційний номер ВХ016Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»