• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"

Торги не відбулися

116 553.33 UAH без ПДВ
Номер: c0d53bccd97e49768cd1863778d84d53
Внутрішній номер закупівлі: 29959408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-001382-a   
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Контактна особа: Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 116 553.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 10:08 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 10:08 - 08.08.2026 00:00
Аукціон: з 10.08.2026 12:38
Період кваліфікації: 08.08.2026 00:00 - 11.08.2026 12:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 553.33 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"