• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"

Оголошено тендер

139 864.00 UAH
Номер: cabf0da2ce9c4f8db717ddcdf484891c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-001548-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 139 864.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування двигуна транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.07.2026 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального та спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума139 864.00 UAH