-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-004462-a
Торги не відбулися
120 752.26
UAH без ПДВ
Номер:
4ce5d2e4e59b4c8293d0f0aca881ab11
Внутрішній номер закупівлі:
30087918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-004462-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 752.26 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:57 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:57 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 752.26 Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»