-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Оголошено тендер
144 902.71
UAH
Номер:
ba9818193ecc4eabb6a7f92a6558ac3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-005138-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 902.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.08.2026 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального та спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума144 902.71 UAH