-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "БУДСТАНДАРТ"- ID: UA-2026-09-03-003002-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276464
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання програмної продукції ІДС"БУДСТАНДАРТ"- ID: UA-2026-08-20-013521-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30151211
ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оновлення (продовження терміну) ліцензій антивірусного програмного забезпечення- ID: UA-2026-04-07-013562-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28854163
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офіс...×-
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office) та з постачання (легалізації) операційних систем для АРМ (Microsoft Windows 11 Professional)
- ID: UA-2025-11-18-004210-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27159817
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "БУДСТАНДАРТ" з м...×-
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "БУДСТАНДАРТ" з модулем База даних "Документи дорожньої галузі" ІДС "БУДСТАНДАРТ"
- ID: UA-2025-11-14-006062-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27126163
Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Busi...×-
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
- ID: UA-2025-11-07-012567-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27046369
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС ''БУДСТАНДАРТ...- ID: UA-2025-11-05-005499-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27005126
Західний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "БУДСТАНДАРТ"- ID: UA-2025-11-03-008834-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26975821
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "БУДСТАНДАРТ"- ID: UA-2025-11-03-005337-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26972317
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офіс...×-
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office) та з постачання (легалізації) операційних систем для АРМ (Microsoft Windows 11 Professional)
- ID: UA-2025-11-03-003991-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26970995
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "Будстандарт" шля...×-
Послуги з постачання оновлених версій програмної продукції ІДС "Будстандарт" шляхом надання інсталяційних паролів з правом користування
- ID: UA-2025-10-30-001172-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26941023
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офіс...×-
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
- ID: UA-2025-10-29-005428-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26929577
Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Busi...×-
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
- ID: UA-2025-10-20-006325-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26812152
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з придбання (постачання) програмного забезпечення (ліцензії на право користування...×-
Послуги з придбання (постачання) програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням)
- ID: UA-2025-10-15-013707-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26768467
ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з активації та налаштування примірників програмної продукції Microsoft Office Hom...×-
Послуги з активації та налаштування примірників програмної продукції Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng Online
- ID: UA-2025-10-08-014741-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26688795
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 40479801ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівЗавершена -