-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з придбання (постачання) програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням)
Тендер Prozorro UA-2025-10-15-013707-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
de3990bc786445f294fa77e1dac06d22
Внутрішній номер закупівлі:
26768467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-15-013707-a
Замовник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Костюшка,8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Танюк Тетяна Миколаївна +380342551991 tanya101178@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2025 16:19 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2025 16:19 - 23.10.2025 00:00
Аукціон:
з 23.10.2025 14:36
Період кваліфікації:
23.10.2025 00:00 - 28.10.2025 12:21
Період завантаження договору:
03.11.2025 00:00 - 13.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з придбання (постачання) програмного забезпечення (ліцензії на право користування програмним забезпеченням)