• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office) та з постачання (легалізації) операційних систем для АРМ (Microsoft Windows 11 Professional)

Торги не відбулися

160 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3bb31cd52d124e8aa982a4406787ef23
Внутрішній номер закупівлі: 26970995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-03-003991-a   
Замовник: Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
Контактна особа: Гусак Олена Василівна +380312630360 dfizakuz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.11.2025 11:24 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2025 11:24 - 11.11.2025 00:00
Аукціон: з 11.11.2025 11:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴160 000.00 Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office) та з постачання (легалізації) операційних систем для АРМ (Microsoft Windows 11 Professional