-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office) та з постачання (легалізації) операційних систем для АРМ (Microsoft Windows 11 Professional)
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
46b6137cb4104bbebb9ae6d61cc24b34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-03-001383-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, площа Народна, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, площа Народна, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office) та з постачання (легалізації) операційних систем для АРМ (Microsoft Windows 11 Professional)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.11.2025 09:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума160 000.00 UAH