-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
Тендер Prozorro UA-2025-10-29-005428-a
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
48c2a4d3be6846ac8b26dffbf6bcdace
Внутрішній номер закупівлі:
26929577
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-29-005428-a
Замовник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Юридична адреса вул. Костюшка,8 Фактична адреса м.Луцьк пр-т Президента Грушевського, 3А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Петрук Олег Леонідович +380508347066 o.l.petruk@dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2025 12:06 - 03.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2025 12:06 - 06.11.2025 00:00
Аукціон:
06.11.2025 12:44 - 06.11.2025 13:13
Період кваліфікації:
06.11.2025 13:13 - 10.11.2025 10:08
Період завантаження договору:
16.11.2025 00:00 - 26.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)