-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
0ff7c39d34944c9480e7587ecb38a6a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-29-006237-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Юридична адреса вул. Костюшка,8 Фактична адреса м.Луцьк пр-т Президента Грушевського, 3А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, Юридична адреса вул. Костюшка,8 Фактична адреса м.Луцьк пр-т Президента Грушевського, 3А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.10.2025 11:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
Кількість
20 послуга
Період постачання
до 20.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума260 000.00 UAH