-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
Тендер Prozorro UA-2025-10-20-006325-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bec15c6b20194c5a9b591a6494a75eca
Внутрішній номер закупівлі:
26812152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-20-006325-a
Замовник:
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Костюшка, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тлумацька Анна Петрівна +380352520113 anuta_ter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2025 12:34 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2025 12:34 - 28.10.2025 09:00
Аукціон:
з 29.10.2025 12:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)