-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
d848c9ac3daf4e598a35dcf3be156bd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-20-007611-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Костюшка, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Костюшка, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.10.2025 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума200 000.00 UAH