-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-012567-a
Завершена
199 998.72
UAH з ПДВ
Номер:
0b0c8138e8d2424096feead267265ff3
Внутрішній номер закупівлі:
27046369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-012567-a
Замовник:
Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479801
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Костюшка, будинок 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тлумацька Анна Петрівна +380352520113 anuta_ter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
bec15c6b20194c5a9b591a6494a75eca
Очікувана вартість:
199 998.72 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення Microsoft Office Home and Business 2024 AllLng (ЕР2-06605)
Кількість
16 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
46021, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вул. Грушевського,8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МОСТ АЙ ТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37431162
-
Контактна особа:
Лопатін Іван Ігорович 0577828212
-
Адреса:
61001, Україна, місто Харків, Майдан Захисників України, 7/8, офіс 1а
Ціна пропозиції
199 998.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
958067a9a015487483b9564cdb86ea61
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-07-012567-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МОСТ АЙ ТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37431162
-
Адреса:
61001, Україна, місто Харків, Майдан Захисників України, 7/8, офіс 1а
Номер договору:
25
Сума договору:
199 998.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
166 665.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
07.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний