-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код за ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Енергодарський навчальн...×-
Код за ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт приміщень, сантехнічних мереж з облаштуванням санвузлів)
- ID: UA-2021-07-23-006740-b
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10840589
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код за ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт спор...×-
Код за ДК 021-2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт спортивного майданчику Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» №10 за адресою: вул. Курчатова, 30, м. Енергодар Запорізької області)
- ID: UA-2021-06-11-000499-c
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10295911
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Е...×-
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Лісова, 21 - капітальний ремонт спортивного залу (коригування) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2020-03-24-004331-b
- Дата створення : 24.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4700443
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Ене...×-
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2020-03-24-000827-c
- Дата створення : 24.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4697254
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької об...×-
Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області (ЕНВК № 5) за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт актової зали ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2019-11-15-001734-b
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4020379
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за...×-
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2019-08-13-001673-a
- Дата створення : 13.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3675504
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за...×-
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2019-07-26-000427-a
- Дата створення : 26.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3621072
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Світлячок» №3 за адресою: Запорізька область, м...×-
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Світлячок» №3 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Молодіжна, 21, капітальний ремонт харчоблоку, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація).
- ID: UA-2019-07-19-000193-a
- Дата створення : 19.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3596057
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Горобинка» №14 за адресою: Запорізька область,...×-
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Горобинка» №14 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, вул. Курчатова, 33, капітальний ремонт сантехнічних мереж, холодного, гарячого водопостачання, опалення та каналізації коридору І поверху, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2019-06-21-001888-a
- Дата створення : 21.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3505131
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 за адресою: Запорізька область, м. Е...×-
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 за адресою: Запорізька область, м. Енергодар, проспект Енергетиків, 6, капітальний ремонт системи опалення та гарячого водопостачання, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація).
- ID: UA-2019-06-21-001146-b
- Дата створення : 21.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3504580
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, за адресою: Запорізька область м. Енергодар...×-
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням штучного покриття футбольного поля, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2019-06-11-001580-a
- Дата створення : 11.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3467687
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чебурашка» №4 за адресою: Запорізька обл. м. Ен...×-
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чебурашка» №4 за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, пр-т. Будівельників 26, заміна віконних блоків (капітальний ремонт), ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2018-10-05-001114-c
- Дата створення : 05.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2583941
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, ву...×-
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32- заміна віконних блоків (капітальний ремонт), ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація ).
- ID: UA-2018-10-10-001500-c
- Дата створення : 10.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2578498
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чебурашка» №4 за адресою: Запорізька обл. м. Ен...×-
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чебурашка» №4 за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, пр-т. Будівельників 26, заміна віконних блоків (капітальний ремонт), ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
- ID: UA-2018-07-12-001415-c
- Дата створення : 12.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2306992
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, ву...×-
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32- заміна віконних блоків (капітальний ремонт), ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація ).
- ID: UA-2018-07-12-001480-c
- Дата створення : 12.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2306965
Управління освіти Енергодарської міської ради ЄДРПОУ: 20520150ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -