-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням штучного покриття футбольного поля, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-06-11-001580-a
Завершена
5 199 706.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 999.00 UAH
Номер:
a7a795ec0024459286282be5efc5ca73
Внутрішній номер закупівлі:
3467687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-11-001580-a
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 199 706.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 999.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 798.82 UAH
Період уточнення:
11.06.2019 17:10 - 16.06.2019 17:15
Період прийому пропозицій:
11.06.2019 17:10 - 26.06.2019 17:15
Аукціон:
27.06.2019 13:45 - 27.06.2019 14:06
Період кваліфікації:
27.06.2019 14:06 - 04.07.2019 16:42
Період завантаження договору:
27.06.2019 14:06 - 17.07.2019 14:06
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 1074, попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг. 5. Замовник перераховує попередню оплату (аванс) _______________ на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я ______________ в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг, а саме придбання матеріалів в розмірі до 30% від загальної суми договору (договірної ціни) на строк не більше 80 днів. Подальші платежі здійснюються згідно актів виконаних робіт за формою КБ-3 та КБ-2. Замовник може відтерміновувати платежі за виконані роботи на 90 днів, але залишає за собою право провести оплату раніше.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях80 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Опис1. Замовник забезпечує фінансування робіт. 2. Між Замовником та _____________за цим Договором будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з місцевого бюджету виникають тільки при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань) виділених Замовнику у 2019 році, в залежності від обсягів реального фінансування, передбаченого в у кошторисі Замовника, а саме відповідно до календарного графіку фінансування та виконання робіт Додаток ____ до договору. .3. Замовник здійснює платежі за виконані роботи, відповідно до умов цього договору, на підставі актів за формою КБ-2 і довідки КБ-3, підписаних уповноваженими представниками сторін, за фактично виконаний обсяг робіт. Акт приймання виконаних робіт і довідку про вартість виконаних робіт готує ____________________і передає для підписання уповноваженому представнику Замовника. 4. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117 зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 1074, попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг. 5. Замовник перераховує попередню оплату (аванс) _______________ на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я ______________ в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, надавачами товарів і послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг, а саме придбання матеріалів в розмірі до 30% від загальної суми договору (договірної ціни) на строк не більше 80 днів. Подальші платежі здійснюються згідно актів виконаних робіт за формою КБ-3 та КБ-2. Замовник може відтерміновувати платежі за виконані роботи на 90 днів, але залишає за собою право провести оплату раніше. 6. _________________ зобов’язується використати отриману попередню оплату (аванс) для придбання матеріалів, а в разі невикористання попередньої оплати у встановлений термін, зобов’язується протягом 3 днів повернути отримані кошти (аванс) Замовнику. 7. У випадку порушення термінів використання попередньої оплати, передбачених пп. 5, 6, Договору, ____________ сплачує пеню в розмірі облікової ставки НБУ за кожний день затримки. Крім сплати штрафних санкцій _____________ повертає невикористані кошти на рахунок Замовника, в порядку передбаченому чинним законодавством з урахуванням індексу інфляції. 8. У випадку перевищення терміну здачі звіту _______________ щодо використання попередньої оплати, наданої Замовником Підряднику, останній сплачує пеню в розмірі облікової ставки НБУ за кожний день затримки. 9. Замовник зобов’язаний розглянути і підписати подані __________________ документи, що підтверджують виконання робіт, або обґрунтувати причини відмови від їх підписання у строки встановлені чинним законодавством України. 10. Сторони дійшли згоди, що за даним договором може мати місце відстрочка платежів терміном до 90 робочих днів. 11. Перебіг терміну відстрочки, обумовленої в пп. 5.10. цього договору, починається з моменту повідомлення Замовником ______________ засобами зв’язку: поштою, або електронною поштою, або засобами телефонного зв’язку. 12. Замовник не несе відповідальності за несвоєчасне перерахування коштів _____________ при затримці фінансування з місцевого бюджету та відсутності фінансового підкріплення в УДКСУ.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням штучного покриття футбольного поля, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
71504, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕРІН БУД"
Оскарження: 27.06.2019 14:06 - 15.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41375764
-
Контактна особа:
Андрій Анатолійович Ходарєв +380676120646 erinbud@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРША ЛИВАРНА, будинок 48
Оскарження: 27.06.2019 14:06 - 15.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
5 172 967.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 172 967.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.07.2019 16:42
Документи
65
Скарги
0
ТОВ "ЄВРОБУДКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40327704
-
Контактна особа:
Денис Ожогов +380685901426 evrobudkomp@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ, будинок 51, нежиле приміщення 147
Початкова пропозиція
5 199 703.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 199 703.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
febf524dc66b4f3692ad70bfe054fab9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-11-001580-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕРІН БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41375764
-
Контактна особа:
Андрій Анатолійович Ходарєв +380676120646 erinbud@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРША ЛИВАРНА, будинок 48
Номер договору:
263-19
Сума договору:
5 156 717.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 297 264.28 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
16.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний