-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт спортивного майданчика з облаштуванням штучного покриття футбольного поля, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-06-11-001580-a
Завершена
5 199 706.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 999.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2019 17:10 - 16.06.2019 17:15
Звернень немає. Звернення не може бути заданим