-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-03-24-000827-c
Завершена
505 683.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 528.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 528.00 UAH
Номер:
61b21da0f197434e913dc9b49cdca0a9
Внутрішній номер закупівлі:
4697254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-24-000827-c
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
505 683.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 528.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2020 14:03 - 30.03.2020 14:08
Період прийому пропозицій:
24.03.2020 14:03 - 09.04.2020 14:08
Аукціон:
10.04.2020 12:32 - 10.04.2020 12:53
Період кваліфікації:
10.04.2020 12:53 - 15.04.2020 11:21
Період завантаження договору:
15.04.2020 11:21 - 05.05.2020 11:21
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник здійснює платежі за виконані роботи, в національній валюті України, в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунок Підрядника, відповідно до умов цього договору, на підставі актів за формою КБ-2 і довідки КБ-3, підписаних уповноваженими представниками сторін, за фактично виконаний обсяг робіт, відповідно до бюджетного призначення (бюджетних асигнувань) виділених Замовнику у 2020 році за рахунок залишку коштів освітньої субвенції. За даним договором може мати місце відстрочка платежів терміном до 30 робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНТЕР-СТРОЙ-КОМПЛЕКТ"
Оскарження: 15.04.2020 11:21 - 26.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40541553
-
Контактна особа:
Миколай Приходько +380662572686 isk40541553@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 10Б, офіс 4
Оскарження: 15.04.2020 11:21 - 26.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
504 745.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
504 745.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2020 11:21
Документи
40
Скарги
0
ФОП "ТУРЛОВ МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2654315019
-
Контактна особа:
Михайло Турлов +380500640643 tmv2008@ukr.net
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 4, квартира 103
Початкова пропозиція
505 683.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 683.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
3bae510347d942b29eb618f508731119
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-24-000827-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ІНТЕР-СТРОЙ-КОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40541553
-
Контактна особа:
Миколай Приходько +380662572686 isk40541553@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 10Б, офіс 4
Номер договору:
228-20
Сума договору:
504 745.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
420 621.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 25.12.2020 23:59
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний