• Відкриті торги
  • КЕП

Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)

Оголошено тендер

505 683.00 UAH
Номер: 5ca8f533d6204c4dbb6f752d82d7d855
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-24-003901-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Енергодарської міської ради
Замовник: Управління освіти Енергодарської міської ради
Очікувана вартість: 505 683.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Примітки: Зміни до річного плану закупівель управління освіти Енергодарської міської ради на 2020 рік, затверджені протоколом тендерного комітету управління освіти Енергодарської міської ради від 23.03.2020 №38
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 24.03.2020 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 01.09.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описзалишок коштів освітньої субвенції
Сума505 683.00 UAH