-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
504 745.20
UAH з ПДВ
Номер:
3bae510347d942b29eb618f508731119
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-24-000827-c-c1
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ІНТЕР-СТРОЙ-КОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40541553
-
Контактна особа:
Миколай Приходько +380662572686 isk40541553@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 10Б, офіс 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
228-20
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 25.12.2020 23:59
Сума договору:
504 745.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 84 124.20 UAH)
Оплачено:
503 672.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 945.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» за адресою: вул. Українська, 25а, м. Енергодар Запорізької області - капітальний ремонт санвузлів (молодша школа) ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.09.2020