• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області (ЕНВК № 5) за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт актової зали ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)

Завершена

949 045.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 745.00 UAH
Номер: 31996bed0e3247fba593c486c74b2dbd
Внутрішній номер закупівлі: 4020379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-15-001734-b   
Замовник: Управління освіти Енергодарської міської ради
Контактна особа: Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 949 045.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 745.00 UAH
Період уточнення: 15.11.2019 14:01 - 21.11.2019 14:06
Період прийому пропозицій: 15.11.2019 14:01 - 01.12.2019 14:06
Аукціон: 02.12.2019 14:52 - 02.12.2019 15:13
Період кваліфікації: 02.12.2019 15:13 - 03.12.2019 10:19
Період завантаження договору: 02.12.2019 15:13 - 22.12.2019 15:13
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області (ЕНВК № 5) за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт актової зали ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 71504, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АТП-СЕРВІС"

Оскарження: 02.12.2019 15:13 - 14.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 948 056.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
948 056.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2019 10:19
Документи 34
Скарги 0
ТОВ СПЕЦРЕМТОРГ
Початкова пропозиція 949 045.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
949 045.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: fbe1c751b0ee4b038a4dd4625e3a2a1c
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-15-001734-b-c1
Постачальник: ТОВ "АТП-СЕРВІС"
Номер договору: 470-19
Сума договору: 948 056.95 UAH з ПДВ
Сума договору: 790 047.46 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 14.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s