-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області (ЕНВК № 5) за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт актової зали ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-001734-b
Завершена
949 045.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 745.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 745.00 UAH
Період оскарження:
15.11.2019 14:01 - 27.11.2019 00:00
Нічого не знайдено.