-
Відкриті торги
-
КЕП
Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області (ЕНВК № 5) за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт актової зали ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
948 056.95
UAH з ПДВ
Номер:
fbe1c751b0ee4b038a4dd4625e3a2a1c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-15-001734-b-c1
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АТП-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38222616
-
Контактна особа:
Ігор Горбачов +380660758070 servis-atp@ukr.net
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
470-19
Дата підписання:
14.12.2019 00:00
Період дії договору:
14.12.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
948 056.95 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 158 009.49 UAH)
Оплачено:
947 871.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 157 978.62 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області (ЕНВК № 5) за адресою: Запорізька обл. м. Енергодар, вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів, 32 - капітальний ремонт актової зали ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
71504, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 32
На карті