-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-07-26-000427-a
Торги не відбулися
2 991 923.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 960.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 960.00 UAH
Номер:
1c76191c887141bdb29c135ad254ce6f
Внутрішній номер закупівлі:
3621072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-26-000427-a
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 991 923.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 960.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 976.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2019 14:23 - 01.08.2019 14:28
Період прийому пропозицій:
26.07.2019 14:23 - 11.08.2019 14:28
Аукціон:
12.08.2019 14:12 - 12.08.2019 14:33
Період кваліфікації:
12.08.2019 14:33 - 13.08.2019 15:20
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Опис16-1. Джерело фінансування закупівлі. Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно постанови Кабінету Міністрів України №91 від 15.02.2012 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та Місцевий бюджет. 1.Між Замовником та Підрядником за цим Договором будь-які бюджетні зобов’язання та платежі здійснюються тільки при наявності відповідного бюджетного призначення, відповідно до суми виділеної у 2019 році Замовнику субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно постанови Кабінету Міністрів України №91 від 15.02.2012 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та коштів місцевого бюджету, а саме, відповідно до календарного графіку фінансування та виконання робіт Додаток ____ до договору. 2. Замовник здійснює платежі за виконані роботи, відповідно до умов цього договору, на підставі актів за формою КБ-2 і довідки КБ-3, підписаних уповноваженими представниками сторін, за фактично виконаний обсяг робіт в межах виділеної у 2019 році Замовнику субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно постанови Кабінету Міністрів України №91 від 15.02.2012 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та коштів місцевого бюджету. Акт приймання виконаних робіт і довідку про вартість виконаних робіт готує Підрядник і передає для підписання уповноваженому представнику Замовника. 3. Замовник зобов’язаний розглянути і підписати подані Підрядником документи, що підтверджують виконання робіт, або обґрунтувати причини відмови від їх підписання у строки встановлені чинним законодавством України. 4. Сторони дійшли згоди, що за даним договором може мати місце відстрочка платежів терміном до 30 робочих днів. 5. Перебіг терміну відстрочки, обумовленої в пп. 5.5. цього договору, починається з моменту повідомлення Замовником Підрядника засобами зв’язку: поштою, або електронною поштою, або засобами телефонного зв’язку. 6. Замовник не несе відповідальності за несвоєчасне перерахування коштів Підряднику при затримці фінансування та відсутності фінансового підкріплення в УДКСУ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-16"
Оскарження: 12.08.2019 14:33 - 24.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40542176
-
Контактна особа:
Панченко Євген Данилович +380506594914 rembud16@i.ua
-
Адреса:
71503, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ корп. 2 буд. 17 кімн. 25
Оскарження: 12.08.2019 14:33 - 24.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 981 194.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 942 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.08.2019 15:10
Документи
63
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВТОРПОЛІМЕР-2012"
Оскарження: 13.08.2019 15:10 - 24.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38222621
-
Контактна особа:
Москаленко Сергій Анатолійович +380674524813 ukraina97ooo@gmail.com
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька обл., місто Енергодар, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА буд. 19
Оскарження: 13.08.2019 15:10 - 24.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 991 923.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 951 923.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.08.2019 15:20
Документи
57
Скарги
0