-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-07-26-000427-a
Торги не відбулися
2 991 923.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 960.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 960.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2019 14:23 - 01.08.2019 14:28
Звернень немає. Звернення не може бути заданим