-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-08-13-001673-a
Завершена
2 947 756.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 739.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 739.00 UAH
Номер:
742915d9b49c447dbb57922934cb34ae
Внутрішній номер закупівлі:
3675504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-13-001673-a
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 947 756.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 739.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 843.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2019 15:37 - 19.08.2019 15:41
Період прийому пропозицій:
13.08.2019 15:37 - 29.08.2019 15:41
Аукціон:
30.08.2019 11:35 - 30.08.2019 11:56
Період кваліфікації:
30.08.2019 11:56 - 03.09.2019 16:09
Період завантаження договору:
30.08.2019 11:56 - 19.09.2019 11:56
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Опис1. Замовник забезпечує фінансування робіт. 2. Між Замовником та Підрядником за цим Договором будь-які бюджетні зобов’язання та платежі здійснюються тільки при наявності відповідного бюджетного призначення, відповідно до суми виділеної у 2019 році Замовнику субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно постанови Кабінету Міністрів України №91 від 15.02.2012 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та коштів місцевого бюджету, а саме, відповідно до календарного графіку фінансування та виконання робіт Додаток ____ до договору. 3. Замовник здійснює платежі за виконані роботи, відповідно до умов цього договору, на підставі актів за формою КБ-2 і довідки КБ-3, підписаних уповноваженими представниками сторін, за фактично виконаний обсяг робіт в межах виділеної у 2019 році Замовнику субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно постанови Кабінету Міністрів України №91 від 15.02.2012 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та коштів місцевого бюджету. Акт приймання виконаних робіт і довідку про вартість виконаних робіт готує Підрядник і передає для підписання уповноваженому представнику Замовника. 4. Замовник зобов’язаний розглянути і підписати подані Підрядником документи, що підтверджують виконання робіт, або обґрунтувати причини відмови від їх підписання у строки встановлені чинним законодавством України. 5. Сторони дійшли згоди, що за даним договором може мати місце відстрочка платежів терміном до 30 робочих днів. 6. Перебіг терміну відстрочки, обумовленої в пп. 5.5. цього договору, починається з моменту повідомлення Замовником Підрядника засобами зв’язку: поштою, або електронною поштою, або засобами телефонного зв’язку.7. Замовник не несе відповідальності за несвоєчасне перерахування коштів Підряднику при затримці фінансування та відсутності фінансового підкріплення в УДКСУ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-16"
Оскарження: 30.08.2019 11:56 - 14.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40542176
-
Контактна особа:
Панченко Євген Данилович +380506594914 mvp2901@ukr.net
-
Адреса:
71503, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ корп. 2 буд. 17 кімн. 25
Оскарження: 30.08.2019 11:56 - 14.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 922 162.97 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 922 162.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2019 16:09
Документи
70
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВТОРПОЛІМЕР-2012"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38222621
-
Контактна особа:
Москаленко Сергій Анатолійович +380674524813 ukraina97ooo@gmail.com
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька обл., місто Енергодар, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА буд. 19
Початкова пропозиція
2 930 016.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 930 016.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
42ad9db3fa4744b782b151cbb92e55e3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-13-001673-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-16"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40542176
-
Контактна особа:
Панченко Євген Данилович +380506594914 mvp2901@ukr.net
-
Адреса:
71503, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ корп. 2 буд. 17 кімн. 25
Номер договору:
309-19
Сума договору:
2 922 162.97 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.09.2019 00:00 - 20.12.2019 23:59
Дата підписання:
16.09.2019 00:00
Статус:
Розірваний