-
Відкриті торги
-
КЕП
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
2 922 162.97
UAH без ПДВ
Номер:
42ad9db3fa4744b782b151cbb92e55e3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-13-001673-a-b1
Замовник:
Управління освіти Енергодарської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520150
-
Контактна особа:
Попкова Євгенія Анатоліївна +380613931432 en.uo@ukr.net http://enuo.osvita.zp.ua
-
Адреса:
71503, Україна, Запорізька область, Енергодар, просп. Будівельників, б.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-16"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40542176
-
Контактна особа:
Панченко Євген Данилович +380506594914 mvp2901@ukr.net
-
Адреса:
71503, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ корп. 2 буд. 17 кімн. 25
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
309-19
Дата підписання:
16.09.2019 00:00
Період дії договору:
16.09.2019 00:00 - 20.12.2019 23:59
Сума договору:
2 922 162.97 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Відповідно до Додаткової угоди №1 від 20.09.2019 до договору №309-19 від 16.09.2019, договір №309-19 від 16.09.2019 з 20.09.2019 вважається таким, що припинив дію. Сторони підтверджують, що на момент припинення дії Договору між ними немає неврегульованих спорів з приводу його виконання, а також будь-яких невиконаних сторонами зобов’язань, в тому числі по оплаті.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Посмішка Пізнайки» № 12, за адресою: Запорізька область м. Енергодар, вул. Лісова, б.10- капітальний ремонт покрівлі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (Код ДК 021:2015 – 45453000-7– Капітальний ремонт та реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2019